• 0216 621 47 85 | 0534 510 42 60

  tatami-minder-mavi-beyaz2

  Tatami Minder Renkleri

  Tatami Minderler sipariş bazlı üretilir. Kırmızı ve mavi renkler çok tercih edildiğinden stoklarımızda günlük 300 m2’ye kadar ulaşabilir, ancak diğer renkler için ön sipariş vermeniz gereklidir.

  Sarı ve yeşil renkerde tatami minder de sık kullanılan renklerdir. Kırmızı mavi sarı ve yeşil özellikle en çok tercih edilen renklerdir. Örneğin spor salonlarında siyah renk genellikle kullanılır. Siyahın yanına kırmızı veya sarı tercih edilebilir. Referanslar kısmında bununla ilgili görsel örnekler görebilirsiniz.

  Örneğin gri,siyah gibi koyu renkler özellikle rehabilitasyon merkezlerinde daha çok tercih edilir.

  Tatami minderlerde daha özel renkler ise pembe, fıstık yeşili, beyaz, turuncu ise nadir istenilen renklerdir. Özel sipariş olarak alınır ve üretim süresi diğer tatami renklerine göre birkaç gün gecikmeli olabilir.

  Tüm renklerimizin görsellerini referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

  Kargolama..

  Tatami minderler 13mm 20′ şerli, 26mm 10′ arlı paketlenir. Ürünleriniz hazır olur olmaz nakliyeye teslim edilir ortalama 3 iş günü içerisinde (istanbul – ankara – izmir ertesi gün teslim) teslim edilir. Nakliye bedeli tarafınıza aittir, ürünleri teslim alırken nakliye firmasına ödenir.