• 0216 621 47 85 | 0534 510 42 60

    tatami-salon-minder

    Özel köpükten üretilen tatami minderler bir çok alanda kullanabilme özelliğine sahiptir Özellikle rengarenk olması ve birbirine geçmeli bir şekilde , yani puzzle özelliği ile anaokulları ve kreşlerin minderleri olarak bir numaralı tercihidir. Bu ürünler sayesinde çocuklarımız hem fiziksel olarak darbelere karşı korunuyorlar hemde renkli tatami minderler ile daha rahat oyunlar oynayabiliyorlar. Spor salonu minderleri olarak da kullanılan tatami minder(eva zemin) Özellikle tekvando vb. sporlar için son derece dayanıklıdır. Fitness salonları dövüş sporları darbe emici özelliği için tercih ettikleri tatami minderler son derece dayanıklıdır.

    Aynı zamanda evinizde çocuk odalarınıda tatami minder ‘den kaplayabilirsiniz. Temizlenmesi ve bakımı çok kolaydır. 13mm ve 26 mm olmak üzere iki çeşit kalınlıkları mevcuttur. Aynı zamanda istenilen renk üretilir. Okullara ve spor salonlarına uyguladığımız minderlerimizi galeri ve referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

    Çocuklarımızın oyun oynarken hayalgüçlerini daha fazla geliştirebilmeleri ve yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları için uzmanlar tarafından da tavsiye edilen tatami minder toksit madde içermeyen etilen vinil asetat köpükten üretilmiştir. Çocuklarımızın daha huzurlu , güvenli ve sağlıklı ortamlarda oyunlar oynayabilmesi için prensiplerimizden ödün vermeden ve yıllardır edindiğimiz tecrübe ile üretimimizi yapmaktayız.